fbpx


Новини

СВІЖІ НОВИНИ ВІД MEDGARDEN

limfostaz-1200x628.png

Лімфедема кінцівок або лімфостаз – хронічне захворювання, що проявляється головним чином в збільшенні кінцівок в об’ємі за рахунок набряку, а згодом і фіброзними змінами шкіри, підшкірної клітковини, що виникає внаслідок порушення лімфовідтоку. Лімфостаз може вражати як верхні так і нижні кінцівки.

Лімфостаз може бути як первинним так і вторинним. Первинний лімфостаз це, як правило, вроджена патологія або той лімфостаз який виникає згодом, але немає чітко доведеної причини виникнення. Вторинний лімфостаз це захворювання, яке має чітку причину виникнення. До факторів, що можуть привести до виникнення вторинного лімфостазу можна віднести: травму, запальні захворювання кінцівок, онкологічну патологію, опромінення та венозну недостатність.

Існують IV ступеня вираженсті лімфедеми: від І самого легкого до IV, який ще називають “слоновістю”. На початку захворювання набряк, як основний симптом захворювання, не виражений і може зменшуватись після нічного сну. З прогресуванням захворювання набряк збільшується, може з’являтися лімфорея (витікання лімфи з кінцівки) та трофічні розлади шкіри та підшкірної клітковини.

Лікування лімфедеми достатньо складне, особливо на пізніх стадіях та включає в себе різноманітні методи консервативної терапії та хірургічне лікування. Суттєво кращі результати лікування лімфедеми на ранніх стадіях розвитку, яке полягає в першу чергу в усуненні причини виникнення лімфостазу. По друге, лікування направлено на зменшення симптомів лімфедеми, покращення лімфовіддтоку кінцівки та попередження прогресування лімфатичного застою.

Лімфедема або лімфостаз не є виключенням із правила всіх судинних захворювань – чим раніше Ви звертаєтесь до спеціалістів за допомогою, тим краще наслідки лікування патології!Варикозне розширення вен (темно-сині або пурпурні вени, що випирають з під шкіри на ногах) є проблемою мільйонів людей. І справа не тільки в тому, що це некрасиво – випираючі вени приносять масу незручностей, і


1435756650_image002
1435756678_image002
1435756693_image002
1435756711_image002

У відділенні судинної хірургії Чернівецької обласної клінічної лікарні відбувся науково-практичний семінар щодо лікування варикозної хвороби ніг за допомогою малоінвазивних технологій.На Буковині зробили унікальну операцію. Там уперше пацієнтові пришили відірвану руку. Надскладна операція тривала понад 6 годин: працювали не лише хірурги, а й травматологи з ортопедами. Раніше це робили лише у столиці. Подробиці – у наступному сюжеті.

Сьогодні він уже може підняти руку та навіть поворухнути пальцями. Із жахом пригадує, як ледь не втратив кінцівку. Каже, порався по господарству – разом з дружиною обробляв землю мотоблоком.


1466174566_99995e6970282593515a02b7182c1f49_m

Державну нагороду отримали Дмитро Домбровський та Олександр Федорук

З нагоди Дня медичного працівника Указом президента України Петра Порошенка двом лікарям із Чернівців присуджено звання «Заслужений лікар України». Державну нагороду України отримали Дмитро Домбровський та Олександр Федорук, – ідеться на офіційному сайті Президента.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2020. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (8 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...