ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ВРІСШИЙ НІГОТЬ

Врісший ніготь (оніхокриптоз) – захворювання при якому відбувається вростання нігтьової пластинки в нігтьовий валик або оточуючі тканини. Можуть вражатися всі пальці, хоча найчастіше страждає великий палець ноги. Причинами виникнення є – неправильно виконаний манікюр та педикюр, грибкові захворювання нігтя, вроджена схильність, травми пальців, тісне, незручне взуття. Симптоми врісшого нігтя – біль, дискомфорт при ходьбі/ручній праці, збільшення нігтьового валика, інколи – серозні чи навіть гнійні виділення в ділянці ураження. Лікування – хірургічне – корекція нігтьової пластинки.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (2 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...