ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ПАНАРИЦІЙ

Панарицій – це гострий гнійно-запальний процес, що вражає тканини пальців рук, зрідка ніг. Існують наступні варіанти розвитку панариція:

  • Шкірний
  • Підшкірний
  • Піднігтьовий
  • Навколонігтьовий
  • Суглобовий
  • Кістковий
  • Сухожильний
  • Пандактиліт (гнійне запалення всіх тканин пальця).

Причинами розвитку панарицію є проникнення в тканини пальця мікроорганізмів, що спричиняють гнійні захворювання. Проникнення відбувається через подряпини, уколи та рани. Зазвичай розвиток панарицію розпочинається за умови зниження імунітету. Для панарицію характерні типові симптоми запалення – біль, набряк, почервоніння, місцеве підвищення температури та зменшення рухливості пальця. Як і всі гнійні захворювання панарицій є небезпечним, оскільки може призвести до таких ускладнень як флегмона кисті, остеомієліт та сепсис. Лікування хірургічне – розкриття панариція.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...