ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

АПЕНДИЦИТ

Апендицит є одним з найрозповсюдженіших захворювань черевної порожнини, що вимагає термінового хірургічного втручання. Апендицит – це запалення апендиксу – червоподібного відростку сліпої кишки. Захворювання може вразити любу людину незалежно від віку та статі. Головним симптомом апендициту є біль в животі, особливо в верхній його частині і внизу справа. З розвитком запального процесу біль починає охоплювати все більшу поверхню живота. Інші симптоми – нудота, блювання та підвищення температури. Апендицит має низку небезпечних ускладнень таких як перитоніт та сепсис, в зв’язку з чим при виникненні вищевказаних симптомів необхідно негайно звернутись до лікаря. Методи лікування апендициту – оперативне втручання яке може здійснюватись як лапароскопічно (малоінвазивно) так і звичайним способом.

Лапароскопічна апендектомія – сучасний малоінвазивний метод лікування гострого апендициту без великих травматичних розрізів та довгої реабілітації. Операція виконується через 3 сантиметрові розрізи, за допомогою сучасної хірургічної відеотехніки. Рубців після лапароскопічної апендектомії практично не видно а реабілітація займає в середньому 2-3 доби.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (2 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...