ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ФУРУНКУЛ

Фурункул – гострий гнійно-некротичний процес що вражає волосяний фолікул, а також близько розташовану – сальну залозу. Причинами виникнення фурункулів є проникнення в структури волосяного фолікула гнійних мікроорганізмів, а сприяють цьому – механічне пошкодження шкіри, висока температура оточуючого середовища в поєднанні з високою вологістю, зниження імунітету, цукровий діабет, гіповітамінози, вживання алкоголю, надлишкова вага. Розвиток фурункула починається з формування інфільтрату невеликого розміру над яким відмічається почервоніння шкіри, також з’являється біль в ділянці інфільтрату. З часом розміри інфільтрату збільшуються і на 3-4 день, коли інфільтрат досягає 1-3 см – формується гнійно-некротичний стержень, з’являються симптоми загальної інтоксикації – підвищується температура тіла, виникає головна біль, загальна слабкість. На 8-10 день фурункул самостійно розкривається.  Ускладнення фурункула – формування абсцесу, флегмони, остеомієліт та сепсис. Лікування – хірургічне – розкриття фурункула.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...