ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

АТЕРОМА

Атерома – доброякісне утворення що формується внаслідок закупорки сальної залози шкіри. Причинами виникнення атером є порушення метаболізму(гормональний дизбаланс), вроджені аномалії сальних залоз, часта травматизація шкіри, використання неякісних косметичних засобів, недотримання правил особистої гігієни. Найбільш часта локалізація атером  – волосиста частина тіла, голови та шиї, спина, пахова ділянка. Для атероми характерно – поверхневе розташування, чіткі контури, щільно-еластична консистенція, рухомість новоутворення, при активному запальному процесі – почервоніння та біль в ділянці випинання. Атероми можуть бути як невеликими, так і досягати декількох сантиметрів довжиною. Лікування атером – хірургічне – видалення атероми.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (2 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...