Медичний центр “MedGarden“

ВІДДІЛЕННЯ

ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ


Холецистит – одне з найбільш розповсюджених захворювань черевної порожнини, що полягає в запаленні стінки жовчного міхура.

Апендицит є одним з найрозповсюдженіших захворювань черевної порожнини, що вимагає термінового хірургічного втручання.

Пахова грижа – це одна з найбільш розповсюджених патологій що характеризується вип’ячуванням  органа або його частини з черевної порожнини в паховий канал.


У відділення

СУДИННА ХІРУРГІЯ


Варикозне розширення вен (варикозна хвороба, варикоз) – це необоротне, прогресуюче розширення, подовження та вузлова деформація вен, що настає в результаті грубих патологічних змін венозної стінки і клапанного апарату вени, і як наслідок – порушення відтоку крові.

Тромбофлебіт поверхневих (підшкірних) вен – це запалення стінок підшкірних вен із утворенням в просвіті вени тромбу та порушенням відтоку венозної крові.


У відділення

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ


Ліпосакція; ліпофілінг; абдомінопластика; видалення новоутворень м’яких тканин з досягненням найкращих косметичних результатів; корекція рубців; блефаропластика; отопластика; ринопластика; корекція мочок вух; корекція розмірів та форми пупка; видалення імплантів та сторонніх тіл; інтимна хірургія; радіохвильова хірургія.


У відділення

ПРОКТОЛОГІЯ


Геморой – це одне з найдавніших і найбільш поширених захворювань людини. Не менш 17-20% населення планети страждають на цю недугу. З його проявами хоча б один раз стикається приблизно 80% людей.

Тріщина заднього проходу – дефект слизової оболонки.  Це захворювання частіше вражає жінок молодого і середнього віку, у чоловіків буває рідше, у дітей зустрічається дуже рідко.

Анальні кондиломи являють собою новоутворення на шкірі навколо анального отвору. За зовнішнім виглядом вони можуть нагадувати суцвіття цвітної капусти і мати загострені кінці і біло-рожевий колір.


У відділення

УЗД


Ультразвукова діагностика (УЗД) – це неінвазивний і безболісний метод дослідження стану внутрішніх органів і тканин за допомогою ультразвукових хвиль. УЗД засновано на здатності ультразвуку відбиватися від внутрішніх органів і тканин, які мають різну щільність. Відображені ехосигнали надходять на підсилювач і спеціальні системи реконструкції, після чого з’являються на екрані телевізійного монітора у вигляді зображення.


У відділення

ЕНДОСКОПІЯ


 • відеоезофагогастродуоденоскопія
  • з рН-метрією
  • з тестом на Helicobacter pylori
  • з видаленням поліпів
 • відеоколоноскопія
  • з видаленням поліпів
 • відеоректороманоскопія

У відділення

ФІЗІОТЕРАПІЯ


Фізична терапія — це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ і природних факторів у комплексному процесі відновлення здоров’я, фізичного стану та працездатності хворих.


У відділення
Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (3 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...