Про нас

Єдина краса, яку ми знаємо – це здоров’я

Медичний центр MEDGARDEN – приватна багатопрофільна хірургічна клініка, яка спеціалізується на наданні високопрофесійної медичної допомоги в області загальної, судинної, ендоскопічної та естетичної хірургії та проктології. Клініка надає повний спектр медичних послуг з діагностики, амбулаторного та стаціонарного лікування високої якості.

Лікарі клініки – це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи і високий рівень знань, досконало володіють сучасними технологіями діагностики, консервативного та операційного лікування. Колектив складають хірурги вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук, котрі об’єднались та стали сильною командою у боротьбі за Ваше здоров’я. Основними принципами роботи, яких дотримуються усі працівники медичного центру, є високий професіоналізм, відповідальність чуйність, людяність, чесність, прозорість, конфіденціальність та пріоритетність індивідуального підходу до кожного пацієнта.

Ми володіємо вичерпними можливостями для здійснення високоінформативної діагностики та проведення ефективного лікування. Це забезпечується застосуванням сучасного медичного обладнання, а також ефективною співпрацею з провідними вітчизняними та закордонними медичними закладами.

Наша відповідальність перед пацієнтами визначається у кропіткій щоденній праці, яка ґрунтується на дотриманні діючого законодавства України, впровадженні кращих діагностично-лікувальних технологій розвинутих країн світу, постійному дотриманні принципу пріоритетного інвестування у підвищення професійної майстерності співробітників та розвиток матеріальної бази клініки.

Основною метою колективу клініки є підвищення рівня обслуговування та надання високопрофесійної медичної допомоги кожному пацієнту, що уособлено та втілено у нашому незмінному гаслі – єдина краса, яку ми знаємо – це здоров’я.Що для нас головне

НАШІ ЦІННОСТІ


ЛІКАРЯ МОЖНА ВИБРАТИ

Звісно ми можемо рекомендувати спеціаліста, але останній вибір тільки за Вами.


ВАШЕ ЗДОРОВ’Я

Ваше здоров’я – це головне для нас і ми зробимо його кращим.


ЗАВЖДИ ДЛЯ ВАС

Ми працюємо в першу чергу для Вас, щоб Ви були здоровими та прекрасними.


ЗАДОВОЛЕННЯ ЛІКАРЯМИ

Ваше перебування у медичній клініці “MedGarden“ ми зробимо максимально комфортним.


ШВИДКА РЕАКЦІЯ

Ми не чекаємо на появу реальних проблем, основне завдання – це попередити ускладнення.


ЗРУЧНІСТЬ ТА КОМФОРТ

Ми знаходимось у місці, що є максимально зручним для відвідування. До нас просто дістатись.


Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (6 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...