ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ХОЛЕЦИСТИТ

Холецистит – одне з найбільш розповсюджених захворювань черевної порожнини, що полягає в запаленні стінки жовчного міхура. Холецистит може бути як калькульозним (з наявністю жовчних каменів в міхурі) так і некалькульозним (без каменів), також холецистит буває гострим та хронічним. Основними причинами виникнення холециститу являється застій жовчі та інфекція, зазвичай ці причини парно спричиняють захворювання, адже застій жовчі створює сприятливі умови для розмноження інфекційних мікроорганізмів, а наслідки інфекційного процесу посилюють застій жовчі. В 90% випадків холецистит пов’язаний з жовче-кам’яною хворобою, внаслідок якої в жовчному міхурі утворюються каміння яке заважає природному току жовчі. Факторами ризику виникнення холециститу є незбалансоване харчування, малорухомий образ життя, надлишкова вага, супутні захворювання органів черевної порожнини.  Основними симптомами холециститу є тупий ниючий біль в правому підребір’ї  що віддає праве плече, праву лопатку і посилюється після прийому їжі – особливо жирної та гострої. Іншими симптомами є нудота, блювання, гіркий присмак в роті, підвищення температури тіла. Лікування гострого холециститу включає в себе спеціальна дієта, консервативне протизапальне лікування, а також при необхідності – оперативне лікування, яке здійснюється лапароскопічно (малотравматично).

Лапароскопічна холецистектомія – хірургічна операція з видалення жовчного міхура – є найефективнішим методом лікування при гострому та хронічному калькульозному та безкамяному холециститі, а також при поліпозі жовчного міхура. Операціє на даний момент є «золотим стандартом» у лікуванні вищезазаначених патологій. Виконується ендоскопічним способом, тобто без великого операційного розрізу. Натомість, шляхом декількох невеликих розрізів та за допомогою сучасної відеотехніки, хірург має можливість видалити жовчних міхур безпечно та малотравматично для пацієнта. Період реабілітації після лапароскопічної холецистектомії, також значно коротший ніж при відкритій операції і складає в сереньому 2-3 доби.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...