ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ЛІПОМА

Ліпома – доброякісна пухлина що формується з жирової клітковини. Може виникати як у чоловіків так і у жінок. Ліпома може локалізуватись де завгодно, проте найчастішими місцями локалізації ліпом, є місця з найбільшим розвитком підшкірно-жирової клітковини: живіт, стегна, спина. Причини виникнення ліпом на даний момент не встановлені, проте факторами ризику є гормональний дисбаланс(клімактеричний період, захворювання щитовидної залози), цукровий діабет, часте вживання алкоголю. Основні симптоми ліпоми – поява щільно-еластичного утворення круглої або овальної форми що не болить. Лікування ліпоми – хірургічне – видалення ліпоми.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (2 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...