ЗАГАЛЬНА ТА АБДОМІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНА ВЕНТРАЛЬНА ГРИЖА

Післяопераційна вентральна грижа – це патологія що характеризується вип’ячуванням  органа або його частини з черевної порожнини через слабке місце в черевній порожнині часто на місці рубця від попереднього оперативного втручання, або поряд з рубцем. Органами що можуть вип’ячуватись в грижовий мішок  є товстий та тонкий кишечник. Вентральні грижі – складають до 15% від загального числа гриж. Причинами виникнення вентральних гриж служить – рання післяопераційна фізична активність, а також надмірне фізичне навантаження що призводить до підвищення тиску в черевній порожнині (особливо підйом важких предметів, тривале напруження м’язів живота).  Пупкові грижі візуально проявляються випинанням в ділянці післяопераційного рубця або біля нього. Іншими симптомами є – зміна розмірів випинання в положенні лежачи та стоячи, а також при фізичному навантаженні,  біль в ділянці в випинання. Вентральна грижа є небезпечним захворюванням, адже без лікування грижа може защемлюватись, що призводить до здавлення органу в грижовому мішку і як наслідком – незворотнім порушенням його функцій. Лікування гриж виключно хірургічне – необхідно ліквідувати дефект м’язів та фасцій через який грижа вийшла. Існує велика кількість методик операцій найуспішнішою з яких є – герніопластика поліпропіленовою сіткою.

Герніопластика поліпропіленовою сіткою при пупкових, стегнових і вентральних грижах – універсальна методика (застосовується для будь-яких гриж та незалежно від віку та статі пацієнта) пластики без натягу тканин. Використання сітки (різних синтетичних імплантатів) дозволяє уникнути натягу тканин при пластиці, значно зменшити кількість рецидивів (до 1%). Сітка стає своєрідним каркасом, на якому надалі формуються власні тканини організму, додатково зміцнюючи це слабке місце. Операцію виконують як під загальним, так і під спинномозковим чи місцевим наркозом.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (2 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...