НАША КОМАНДА


Керівник групи лікар Домбровський Дмитро Борисович

НАША КОМАНДА

Ми присвячуємо своїм пацієнтам найкращу допомогу. Після успішного лікування різних недуг протягом багатьох років ми знайшли своє покликання допомогти іншим з кращим сервісом.


Cудинний хірург

Домбровський Д.Б.


Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №1 Буковинського медичного університету, судинний хірург вищої атестаційної категорії, Заслужений лікар України.
Загальний хірург

Максим’юк В.В.


Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №1 ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», загальний хірург вищої атестаційної категорії.
Cудинний хірург

Ільчишин М.В.


Судинний хірург першої атестаційної категорії.

Cудинний хірург

Масний О.І.


Судинний хірург.
Лікар-анестезіолог

Кокалко М.М.


Кандидат медичних наук, доцент, лікар-анестезіолог вищої атестаційної категорії, автор понад 117 наукових праць, 5 патентів, 3 інформаційних листів, 7 рацпропозицій.
Загальний хірург

Тарабанчук В.В.


Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1 ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», загальний хірург вищої атестаційної категорії, лікар-проктолог.

УЗД

Сушко Т.І.


Лікар ультразвукової діагностики.
Лікар-ендоскопіст

Ковалик В.В.


Лікар-ендоскопіст.
ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ

Завжди краще записатись на перед і бути точно впевненим, що лікар буде чекати саме на Вас. Не гайте часу, а виберіть той день, який Вам підходить.

Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (5 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...