Загальний хірург

Тарабанчук Володимир Володимирович


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


+38 095 5828585
+38 096 5828585

medgarden@ukr.net

Запис на прийом


Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1 ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», загальний хірург вищої атестаційної категорії, лікар-проктолог.

У 1979 р. закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту.

З 1979 по 1980 р.р. – навчався в інтернатурі за спеціальністю “хірургія” на базі хірургічного відділення Кіцманської центральної районної лікарні.

З 1980 по 1995 р.р. – працював хірургом-ординатором хірургічного відділення №1 Лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці.

З 1986 по 1990 р.р. – навчався в аспірантурі за спеціальністю “хірургія” на кафедрі госпітальної хірургії Чернівецького державного медичного інституту.

У березні 1990 року захистив кандидатську дисертацію та присвоєно вчену ступінь кандидата медичних наук з хірургії.

З 1991 по 1995 р.р. працював асистентом кафедри госпітальної хірургії Чернівецького державного медичного інституту та старшим хірургом-ординатором хірургічного відділення №1 Лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці.

У 2017 році пройшов спеціалізацію по проктології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

З лютого 1995 року по травень 2008 рік – працював консультантом-хірургом у шпиталі м. Аль-Джмейль за наказом Міністерства охорони здоров’я Лівії.

З лютого 2009 року по теперішній час –  доцент кафедри хірургії №1 ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» на базі ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Стаж роботи – 37 років.


Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...