fbpx


Новини

СВІЖІ НОВИНИ ВІД MEDGARDEN


Варикозне розширення вен (темно-сині або пурпурні вени, що випирають з під шкіри на ногах) є проблемою мільйонів людей. І справа не тільки в тому, що це некрасиво – випираючі вени приносять масу незручностей, іНа Буковині зробили унікальну операцію. Там уперше пацієнтові пришили відірвану руку. Надскладна операція тривала понад 6 годин: працювали не лише хірурги, а й травматологи з ортопедами. Раніше це робили лише у столиці. Подробиці – у наступному сюжеті.

Сьогодні він уже може підняти руку та навіть поворухнути пальцями. Із жахом пригадує, як ледь не втратив кінцівку. Каже, порався по господарству – разом з дружиною обробляв землю мотоблоком.


Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2020. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...