Лікар-анестезіолог

Кокалко Микола Миколайович


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


+38 095 5828585
+38 096 5828585

medgarden@ukr.net

Запис на прийом


Кандидат медичних наук, доцент, лікар-анестезіолог вищої атестаційної категорії, автор понад 117 наукових праць, 5 патентів, 3 інформаційних листів, 7 рацпропозицій.

Спеціалізація:

  • анестезіологічне забезпечення хірургічних операцій;
  • екстракорпоральні методи очистки організму (УФОК, плазмаферез, лазерне опромінення крові, озонування, плазмо- та гемосорбція).

Стаж роботи – 35 років.


Медичний центр у Чернівція - MedGarden

Ми створили місце, де сучасність зустрічається з досвідом і індивідуальним підходом до пацієнта. Ми пропонуємо висококваліфіковану хірургічну допомогу та новітні малоінвазивні методи лікування, ефективність яких підтверджена думками задоволених клієнтів.

© Медичний центр MedGarden

Увага! Вся інформація на цьому сайті ( фото, статті, відео) носить виключно інформаційний характер і ні при яких умовах не є публічною офертою згідно статті 641 Цивільного кодексу України. Всі права на базу данних, що відносяться до даного веб-сайту, а також вся інформація, розміщена на ньому, включаючи графічні зображення, статті, відео, фотографії належать власнику веб-сайту. Будь – яке використання інформації статей чи їх частин, фотографій, можливе тільки з вказанням прямого посилання на матеріал. Всі авторські права захищені та охороняються законом.

Copyright by MedGarden 2017-2019. All rights reserved. Designed by Kostash.Net

1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (1 оцінка (и), середня: 5,00 з 5)
Loading...